Referencie

20. 12. 2017

Klientka mala 5 rokov problémy s trávením. Zistili sme za 4 mesiace práce pozadie problému. Po 5 mesiacoch práce osobnej a prostredníctvom TW a Frequenci :

Ahoj, mám sa zatiaľ dobre, chuti mi papať, pribrala som 3 kila. Nič ma zatiaľ nebolí, tak som spokojná.

Oľga
20. 11. 2017

 

Klientka mala bolesť v sedacom svale a problém s trávením. Aplikovali sme TW Med, výsledok bol po 2 týždňoch:

Posledné 3 dni necítim žiadnu bolesť, ale pri námahe cítim v sedacej časti opäť slabú bolesť. Niečo tam určite mám, možno ten zápal, možno tá platnička, stále nemám výsledky...

Ale je to neporovnateľne lepšie ako to bolo, vôbec neužívam lieky... cítim sa opäť fajnJ. Pri bežnom živote sa cítim úplne zdraváJ. Ďakujem hlavne Vám, pretože tu mi doktori okrem liekov od bolesti nedali nič a zatiaľ ani nič nezistili.

Ďakujem...ďakujem moc.

Naozaj sa cítim dobre, nič ma už nebolí. Až na svalovicu, ktorú som si sama nadobudla 9-hodinovou turistikouJJJ.

Trávenie je až dobré, jesť mi chutí... až mocJJJ.

Ďakujem za Vašu opateru. Ste skvelí ľudkoviaJ.


 

Iva
12. 10. 2017

Náš príbeh: Ku Šinkovcom nás priviedli problémy so správaním a učením môjho syna. Odmietli sme lieky na ADHD, ale nevedeli sme ako ďalej.

Jelka mi pomohla pochopiť, že správanie dieťaťa je odzrkadlením myslenia, správania a života rodičov a okrem riešenia synovho problému cez TimeWaver Med + Frequency je potrebné vyriešiť komplexne problémy rodičov. Veľa som pochopila spracovaním traum z detstva, Jelka mi pomohla metódou EFT nájsť spôsob, ako inak a lepšie reagovať na kritické životné situácie, ako sa stále nehnevať, ako lepšie vychádzať s ľuďmi a v neposlednom rade lepšie vychovávať svoje deti.

 Nedá sa povedať, že som na konci rozprávky - a žili šťastne, až kým nepomreli... stále máme čo riešiť, ale so synom už nebojujeme. Jeho  prístup k životu je svojský. Ale aj on sám už prijíma autority v škole, snaží sa podľa svojich kritérií si plniť povinnosti a verím, že dokáže nájsť niečo, čo ho bude naozaj baviť.

 

Anka
29. 07. 2014

Všetko v poriadku, včera som dokonca počas tej hrmavice poobednej sedela vonku s rodičmi a priateľom v altánku a úplne v pohode.

Dominika
17. 07. 2014

Dobrý deň, práve zahrmelo a napadlo mi napísať vám, čo sa týka búrok, úplne v pohode, nevnímam nijakú paniku ako predtým, ani v práci ani doma. Dokonca mám teraz otvorené okno, vonku fúka a hrmí. Keď vidím ako a kníšu konáre pod náporom vetra, skôr trošku znervózniem, ale myslím že z očakávania čo sa bude diať, ale zatiaľ sa nedialo nič panické. Som rada, že to takto funguje!

(2 týždne po terapii EFT a pôsobenia TW).
Klientka trpela 15 rokov fóbiami z búrok...

««« ««  1 | 2  »» »»»

admin